بعد از آن که محدودیت‌ها بر سفر شهروندان کانادا در کشورهای با تهدید بلند و افزایش ویروس کرونا وضع شد؛ دولت این کشور از شهروندان کانادا خواست از سفرهای غیر ضروری جلوگیری کنند.

کارینا گولد وزیر خانواده و توسعه اجتماعی دولت کانادا می گوید؛ شهروندان این کشور برای دریافت فوری پاسپورت برنامه سفرهای تقلبی به دولت این کشور پیش‌کش میکند.

او از شهروندان کانادا خواست برای دریافت سریع‌تر پاسپورت این کشور، برنامه سفر تقلبی ترتیب نکنند.

کارینا گولد در ادامه گفته است، اداره پاسپورت این کشور در هفته‌های اخیر شماری افراد؛ دست به اقدام ساخت برنامه‌ی سفر فوری ساختند؛ هر چند این کار بین شهروندان گسترده نیست.

رسانه‌های این کشور گزارش دادند، که اداره پاسپورت کانادا در طی مراحل گذرنامه به کندی کار میکنند؛ اما برای درخواست کنندگان سفرهای ضروری اولویت داده شده است.

این وزیر کانادا که با یک رسانه این کشور صحبت میکرد؛ میگوید، شماری از شهروندان این کشور به امید دریافت فوری گذرنامه پول هنگفتی به مصرف می‌رسانند.

کارینا گولد، وزیر خانواده و توسعه اجتماعی کانادا نیز تٲیید کرده است؛ که سهولت‌های برای دریافت گذرنامه ایجاد شده؛ و شهروندان در زمان کم میتوانند پاسپورت این کشور را بگیرند.

در همین حال، شهروندان کانادا میگویند، که ماه‌ها از درخواست پاسپورت آنان گذشته است؛ اما تاکنون گذرنامه‌ آنان طی مراحل نشده است.

این شهروندان کانادایی میگویند، آنان به گذرنامه نیاز دارند و با چالش‌های زیادی روبرو شدند.

آنان از دولت کانادا خواستند درخواست‌های گذرنامه آنان را زودتر طی مراحل کنند.

به اشتراک بگذارید

جواب دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *