در ادامه رقابت‌های سوپر۴ کریکت ۲۰آوره قهرمانی جام آسیا؛ امشب تیم کریکت افغانستان و پاکستان در شارجه امارات به مصاف هم می‌روند.

افغانستان که در بازی قبلی این رقابت ها در برابر سریلانکا با اختلاف چهار ویکت شکست خورد؛ حالا ببرهای آبی کشور امید‌وار است، با شکست دادن تیم کریکت پاکستان به فینال این رقابت صعود کند.

کپیتان تیم قدرتمند پاکستان با آنکه از تیم کریکت افغانستان ستایش کرده است؛ گفته که آنان دربرابر تیم کریکت افغانستان بازی آسانی نخواهد داشت.

تیم کریکت پاکستان که در بازی قبلی‌اش در ادامه این رقابت‌ها تیم کریکت قدرتمند هند را با اختلاف پنج ویکت شکست داده است؛ مدعی اصلی این رقابت‌ها شناخته میشود.

بازی تیم کریکت افغانستان در برابر تیم کریکت پاکستان شام امروز ساعت ۶:۳۰ دقیقه به وقت افغانستان در شهر شارجه امارات متحده عرب به مصاف هم دیگر خواهد رفت.

هرچند تیم کریکت افغانستان در بازی قبلی‌اش در برابر تیم کریکت سریلانکا شکست خوردند؛ وشانس رسیدن به فینال این رقابت را کم دارد؛ اما کپیتان تیم کریکت افغانستان از آمادگی برای رویاروی با تیم کریکت پاکستان خبر داده است.

در مقابل اگر تیم کریکت پاکستان، تیم کریکت افغانستان را شکست بدهد؛ در فینال این رقابت‌ها در برابر سریلانکا قرار خواهد گرفت.

به اشتراک بگذارید

جواب دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *